Треньорът на ЦСКА - Саша Илич, е бил бесен от поведението на своя отбор

...

Саша Илич беснее в съблекалнята

Треньорът на ЦСКА - Саша Илич, е бил гневен от държанието на своя тим по време на дербито с Левски (0:0) в понеделник. " Червените " изиграха слаб мач и стигнаха до точката с помощта на вратаря Густаво Бусато, който избави дузпа на Ивелин Попов в последната минута. Представянето на тима бе безлично, като през първото полувреме той нямаше прецизен удар, а след почивката обстановката също не се промени изключително.

" С тази игра няма по какъв начин да стане. Как да станем първенци, в случай че играем по този метод ".

Сърбинът е останал извънредно отчаян от обстоятелството, че футболистите му са влезнали в мача плахо и е липсвала разпоредителност и вдишване на отговорност. Това е попречило и за извършване на напътствията, дадени от експерта.

След дуела сърбинът съумя да сдържи нервите си и отбрани тима си пред медиите, като се изрече много премерено. В съблекалнята обаче той ясно е посочил недоволството си.